Тепло для півдня: співак INTUI запустив благодійну ініціативу

Співак INTUI започаткував міжнародну ініціативу для підтримки східних і південних міст під час опалювального сезону "Тепло лля півдня".

Це проєкт по забезпеченню міст опалювальними приладами, в яких с нагальна потреба. Першочергово закупки опалювальних приладів будуть для дитячих лікарень, пологових будинків, госпіталів. Також в списку бомбосховища та багатоповерхівки, де живуть люди.

Попередня сума для збору перших закупок — 500 тисяч гривень. Гроші підуть на 20 генераторів, 20 газових обігрівачів із балоном та 20 "буржуйок"

Зазначимо, що це буде серія благодійних проєктів, направлених на гуманітарну допомогу постраждалим. "Тепло для півдня" - перший та головний захід.

Також днями артист презентував пісню присвячену бійцям Азовсталі за підтримки ССО Азов. У кліпі можна побачити кадри роботи наших військових та їхні тренування.

"Ми — єдиний народ і у скруті маємо допомагати один одному. Тепло для півдня — питання необхідності для тих, хто майже щодня страждає від терору росіян, та не знає, як пережити цю зиму. Дитячі лікарні, облаштовані підвали для тих, хто втратив житло та малозабезпечені сім'ї — саме ці 3 напрямки є основними для нашої благодійної ініціативи. Я щиро вірю, що нам вдасться закупити все необхідне і допомогти якомога більшій кількості людей", — зазначає артист.

Допомогти проєкту "Тепло для півдня" можна за цим посиланням.