Тепер остаточно: Кличко підписав розпорядження про зростання вартості проїзду

Мер Києва Віталій Кличко підписав розпорядження про зростання вартості проїзду у громадському транспорті столиці з 14 липня.

Про це повідомляється на офіційному порталі Києва.

Згідно з документом, разовий квиток на проїзд в одному із видів транспорту коштуватиме 8 гривень. Подорожчання стосується проїзду у метрополітені, автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері та у міській електричці.

Пасажири, які регулярно їздять на метро і користуються системою поповнення безконтактних карток, зможуть сплачувати за 1 поїздку в метрополітені від 6,50 грн. Така опція можлива при одноразовому придбанні 50 поїздок.

Крім того, термін дії безконтактної картки метро збільшується із 6 до 12 місяців. Також зазначається, що кількість поїздок, одноразово придбаних на пластикову картку, не може перевищувати 50 одиниць, а загальна кількість таких поїздок не може перевищувати 100 одиниць.

Вартість проїзного на місяць у наземному транспорті складатиме 390 грн, а у метрополітені — 610 грн. Проїзний на 2 види транспорту (наземний + метро на 46 поїздок)  та (наземний + метро на 62 поїздки), коштуватимуть 570 грн і  670 грн відповідно.

Також у метро вводять нові проїзні квитки, які використовуватимуться з моменту активації: 

  • 10 поїздок на 5 календарних днів (75 грн); 
  • 14 поїздок на 7 днів (104 грн);
  • 30 поїздок на 15 календарних днів (210 грн). 

Зазначається, що такі види проїзних будуть зручними для туристів та гостей міста.

У разі ж придбання жетону або разового квитка, пасажири сплачуватимуть за 1 поїздку у міському транспорті повні 8 грн.

Нагадаємо, що сьогодні під КМДА мітингували одночасно за та проти підвищення цін у громадському транспорті. У відповідь на подорожчання коммунального транспорту, у маршрутках теж вирішили підвищити вартість проїзду.