Тендер щодо будівництва метро на Виноградар відмінили

«Київський метрополітен» відмінив свій тендер щодо будівництва лінії підземки на житловий масив Виноградар очікуваною вартістю 5,99 млрд грн. Про це повідомляється в системі госзакупівель ProZorro.

Приводом для відміни тендеру стали виявлені проблеми з банківською гарантією одного з учасників закупівлі — ПАТ «Київметробуд».

Як повідомляють «Наші гроші», інформація про відміну тендеру була оприлюднена за годину до того, як колегія Антимонопольного комітету мала прийняти рішення щодо гарантії «Київметробуда» по скарзі іншого учасника торгів ТОВ «Будівельна компанія "Адамант"».

Нагадаємо, що поліція виявила неправдиву інформацію в банківській гарантії «Київметробуду». Виявлених дефектів достатньо для того, щоб метрополітен відхилив гарантію, як невідповідну тендерній документації.

Тендер на будівництво гілки метро на Виноградар був оголошений у січні цього року, однак аукціон кілька разів переносив замовник, по ходу знизивши очікувану вартість від 6,32 млрд до 5,99 млрд грн.

Умовами тендеру передбачено будівництво дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції «Сирець» на житловий масив Виноградар. До вересня 2021 року мали побудувати станції «Мостицька», «Проспект Правди», дільницю вилочного відгалуження в бік станції «Виноградар» та електродепо у Подільському районі.