Протестувальники прорвали охорону і взяли штурмом будівлю КМДА  (відео)
Протестувальники "взяли штурмом" будівлю КМДА

У четвер, 9 листопада, близько сотні людей взяли штурмом будівлю КМДА. Про це повідомляє телеканал "Прямий".

Протестувальники прорвали охорону і вимагають від керівництва мерії, щоб вони втрутились в ситуацію з "замороженим" на більш ніж два роки будівництвом. Вони вклали свої гроші, а компанія його не продовжує. 

"Сьогодні наше питання було внесене на розгляд сесії, але воно було поставлене так далеко — на 19-й сторінці, що депутати б не мали фізично часу на його розгляд. Це вже не перший раз так наше питання розглядають", — розповіла одна з активісток.

Активістів на протесті було півтисячі осіб, серед них, як кажуть активісти, і представники інших незаконних забудов, які підтримували їхню ініціативу.

Як повідомляється, після прориву охорони КМДА постраждав чоловік — в нього зламані ноги. Зараз він знаходиться в лікарні.

 


Додамо, що напередодні один з депутатів Київради занурив сесійну залу в темряву і намагався розбити обладнання для голосування. 

У середу, 8 листопада, під час засідання земельної комісії депутат однієї з фракцій збив ключкою для гольфу замок на щитовій та вирубив світло. Потім він спробував розбити систему для голосування "Рада-4".

 

За словами депутата Олександра Пабата, причиною такого вчинку депутата стало невдоволення рішенням комісії про надання земельних ділянок учасникам АТО. 

Раніше повідомлялося, що депутати пересварилися через законопроект про домашніх тварин.