«1 + 1» дав роз’яснення щодо скандального скетчу «Кварталу 95»

Телеканал «1 + 1», в ефірі якого був показаний новорічний випуск «Вечірнього кварталу» з нетолерантним скетчем, приніс свої вибачення та запевнив, що ролик був вилучений з бібліотек каналу. 

«Дійсно, мали місце, на наш погляд, епізоди, які могли викликати звинувачення у неповазі до сексуальних меншин. Просимо вибачення за цей епізод та запевняємо, що у нас не було жодного наміру образити будь-кого. Телеканал "1+1″ вилучив цю мініатюру зі своєї бібліотеки», — йдеться у прес-релізі телеканалу.

У той же час представники телеканалу вважають, що на телебаченні не повинні уникати теми сексуальних меншин, проте зараз в ЗМІ відсутні стандарти роботи з нею, особливо коли мова заходить про гумор.

«Ми готові надати наші інформаційні майданчики для такої дискусії та запросити інші медіагрупи, впевнені, ця тема є важливою для українського медійного простору загалом. Також ми, як і студія "Квартал 95", надалі будемо більш ретельно зважати на вибір, характер та підходи у висвітленні тем, які зачіпають повагу та інтереси сексуальних меншин. Впевнені, ситуація може та повинна стати поштовхом до конструктивного та відкритого діалогу», — йдеться в повідомленні.

Раніше «Квартал 95» показав нетолерантний скетч в новорічному випуску «Вечірнього кварталу», що не залишилося без уваги правозахисних активістів. Останні вирішили провести акцію протесту біля будівлі телеканалу.