Мешканцям столиці пропонують стати «таємними Сантами» для нужденних

Мешканців столиці запрошують приєднатися до благодійної акції «Таємний Санта» і приготувати новорічні подарунки для безпритульних, дітей-сиріт, літніх людей та інших, хто потребує допомоги. Про це повідомляється на сайті організації «Молодь за мир».

Щоб взяти участь в акції, потрібно зареєструватися, заповнивши анкету. Після реєстрації організатори вишлють на пошту інформацію про людину, якій потрібен подарунок, і про те, який подарунок був би для нього ідеальним. Але остаточно вирішує, що саме подарувати, сам благодійник. Потім потрібно підготувати подарунок, надіслати його або принести в офіс «Молоді за мир». Подарунки адресатам вручать на Різдвяних обідах, які пройдуть 25 грудня, 6 або 7 січня.

«Хто ті люди, яким ми збираємо подарунки? Це люди, яким "Молодь за мир" і Спільнота святого Егідія допомагають протягом усього року: ми щотижня роздаємо їжу бездомним і бідним, відвідуємо три будинки престарілих, займаємося з дітьми і підтримуємо дитячі будинки сімейного типу та інтернати», — розповіли організатори.

Офіс організації «Молодь за мир» знаходиться за адресою: вулиця Хрещатик, 15, кв. 51.

Раніше повідомлялося, що в Дніпровському районі відкрили банк одягу для нужденних.