Свято наближається: що чекає на киян на зимові свята

Підготовка до новорічних свят в Києві триває повним ходом. Етнокультурний проект Folk Ukraine, який займається організацією свята на Софійській та Михайлівській площах, вже приготував безліч сюрпризів для жителів і гостей столиці. 

Наприклад, на Володимирському проїзді та Михайлівській площі з 15 грудня запрацює ярмарок та Місто Майстрів, де будуть зібрані найкращі митці з усієї України. Тут будуть продавати унікальні вироби ручної роботи: іграшки з натуральних матеріалів, предмети, оздоблені українськими орнаментами, ялинкові прикраси, солодощі тощо. 

Також не забудьте завітати до Міста Розваг. Тут можна буде покататися на гірках, помилуватися на льодяні скульптури, побувати в тунелі бажань, відвідати карусель та побачити площі з висоти пташиного польоту. Адже вперше на Михайлівській площі буде встановлено колесо огляду.

19 грудня, в День Святого Миколая, на Софійській площі відбудеться урочисте відкриття та засвічення головної ялинки міста. Будуть присутні перші особи України. Новорічну красуню розташують в самому центрі уваги, щоб можна було помилуватися нею з усіх її боків. Сцена тепер буде трохи відсунута в бік, а на площі встановлять декілька екранів, які транслюватимуть все, що відбуватиметься на ній.

Ну і нарешті головна подія - зустріч Нового Року. Новорічна ніч з 31 грудня на 1 січня обіцяє бути незабутньою: знамениті європейські хіти, українська музика та світове шоу, яке поєднає дві дзвіниці в єдине ціле.

Символом святкувань 2017 року стануть яворівські забавки, у які і буде вбрана цьогорічна ялина.

Усіх гостей зимового ярмарку зустрічатиме величезний новорічний олень, біля якого можна і треба буде фотографуватися.

Дійство обіцяє бути масштабним, гучним та яскравим.

Тому радимо вже зараз відмітити в своєму календарі день, щоб поринути у зимову казку на Софійській та Михайлівській площах.