Art on the Battlefront
Зображення

Український журнал Vogue UA презентував артпроєкт на підтримку України під час війни Art on the Battlefront, в якому беруть участь художники зі всього світу.

Проєкт об'єднує мистецтво та цифрові медіа. Він має на меті підтримати українців під час війни та проінформувати глобальної спільноти про російське вторгнення в нашу країну. Спеціально для проєкту 12 видатних митців з усього світу створили ексклюзивні роботи у різних техніках – від антивоєнних плакатів до великих полотен і фотографій.

Серед учасників проєкту — художники Марина Абрамович, Ервін Вурм, Шон Скаллі, Чжан Хуан, Джонатан Міз, Сара Морріс, Фред Томаселлі, Марсель Дзама, Магнус Плессен, Есер Гюндуз, Беатріс Мільхазес та Бен Следсенс. Ці митці об’єдналися проти російської агресії, щоб поширити інформацію про війну в Україні, посилаючись на культуру та характерний голос українців.

Наприклад, Фред Томаселлі інтегрував українські народні мотиви на першу сторінку The New York Times, а Марина Абрамович представила серію фотографій на тему зцілення від глибоких травм, заподіяних тоталітарним режимом.

"Світове мистецьке товариство завжди першим реагує на гуманітарні катастрофи та струси. Ми вдячні за ту величезну підтримку, що отримуємо від наших авторів", — каже головний редактор Vogue UA Пилип Власов.

Україна представила план відновлення країни: що планується зробити