Столичних маршрутників зобов’язали встановити валідатори

КМДА вводить нові вимоги для столичних приватних перевізників. Відтепер вони мають обладнати свої маршрутки валідаторами для зчитування електронного квитка. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«Відсьогодні діють нові вимоги, які включають установку валідатора для електронної оплати. Це обов’язкова умова для всіх приватних перевізників, у яких закінчився договір, або з якими він був розірваний, або для тих, хто хоче перейти на новий маршрут. Усі повинні будуть придбати нове обладнання і встановити його», — розповів заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

За його словами, у такий спосіб столична влада хоче вивести з тіні доходи приватних перевізників. Також це спростить оплату за проїзд для пасажирів, які зможуть платити за допомогою електронного квитка, банківської картки з системою PayPass, «Картки киянина» тощо. Таким чином, в усьому столичному громадському транспорті буде діяти єдиний спосіб сплати за проїзд.

Давтян додав, що у найближчі місяці до Києва привезуть все необхідне обладнання автоматизованої системи сплати проїзду для запуску електронного квитка.

Запустити нову систему оплати проїзду в столиці мають вже влітку, щоправда, поки що в тестовому режимі.