Столичних бездомних взимку одягнуть і нагодують гарячими обідами
Фото: в Києві буде організовано штаб допомоги бездомним (Gag Daily)

З 1 грудня 2017 року по 1 квітня 2018 року в усіх районах Києва будуть створені банки одягу та взуття для безхатьків. Також будуть розвозитися гарячі обіди і чай. Про це повідомляє "Вечірній Київ".

"У всіх районах міста будуть створені банки одягу та взуття для бездомних. Організовуватимуть їх райдержадміністрації та Департамент соціальної політики. Банки будуть розташовуватись на базі районних установ соціального захисту населення та територіальних центрів обслуговування пенсіонерів. Це звичні місця для безхатченків, які вони добре знають. Крім того, так само будуть розвозитись гарячі обіди та чай", – поінформував директор Департаменту соціальної політики Юрій Крикунов.

Крім того, буде прийматися спонсорська, благодійна і гуманітарна допомога від громадських організацій і громадян, у тому числі одяг для бездомних можна буде здати до Будинку соціального піклування. При несприятливих погодних умовах буде збільшена кількість ліжко-місць в Будинку соціального піклування за адресою вул. Суздальська, 4/6, а також в Київському центрі соціальної адаптації престарілих, інвалідів та інших осіб, які не мають постійного місця проживання.

Раніше повідомлялося, що бездомні окупували столичний стратегічний об'єкт.