Столичні забудовники продовжують паплюжити культурні пам‘ятки

Як то кажуть, кому війна, а кому мати рідна. Забудовники продовжують паплюжити культурну спадщину столиці, користуючись воєнним станом і не маючи відповідних документів. 

У будівлі на вулиці Богдана Хмельницького, 50, яка вважається пам‘яткою архітектури, робочі розбирали фасад. Про це повідомила депутатка Київради Євгенія Кулеба. 

За її словами, ймовірно, у будівлі намагалися вирубати дверний отвір для окремого входу. На місце викликали правоохоронців та звернулися в благоустрій і Департамент охорони культурної спадщини.

Невдовзі на місце виїхали інспектори з благоустрію, - повідомили в КМДА. Незаконну роботу зупинили. Як і очікувалося, ніяких погоджувальних документів у забудовника немає. 

«У робітників, які проводили роботи в будівлі на вулиці Хмельницького, 50 відсутня контрольна картка на виконання таких робіт. На місці працюють представники департаменту благоустрою, представники районної адміністрації, поліція. Роботи наразі зупинені», – прокоментував ситуацію директор департаменту міського благоустрою КМДА Тимур Ткаченко. Також він додав, що у робітників вилучили техніку, автівку з матеріалами та складено адміністративні протоколи. 
 

Нагадаємо, на Богдана Хмельницько, 50 розташований житловий будинок кінця 19 — початку 20 століття, в якому проживали відомі діячі науки і культури, громадсько-політичного життя, серед них: народний художник України Євген Волобуєв (1946—58); один із засновників Української Центральної Ради В‘ячеслав Прокопович (1910—12); доцент Київської духовної академії Іоан Корольков та інші (кін. 19 ст.) та інші.