У Києві водолази-сапери вилучили з акваторії річки безпечні залишки російської ракети, якою днями атакували столицю.
Про це інформує ДСНС України.
Надзвичайники зазначають, що на залишки ворожих ракет чи БпЛА, якими систематично атакують Київ, можна натрапити будь-де: біля дому, на відкритій території чи у водоймі.
"Залізяччя, приховане під товщею води — це пастка для кожного, хто попри застереження випробовує долю, пірнаючи у водойму", — йдеться у дописі.
- Громадянам нагадують: у разі виявлення підозрілих або вибухонебезпечних предметів не можна наближатися до них та необхідно негайно повідомити відповідні служби за номерами 101, 102 або 112.
"Наш Київ" також вже писав, що нещодавно у Дарницькому районі виявили нездетоновану бойову частину російського ударного БпЛА.
"Ланцет" у центрі Києва: нові деталі російської дронової атаки 16 березня
