Столичні алкоголіки вирішили підзаробити відвертістю (фото)

Біля станції метро "Палац спорту" були помічені двоє чоловіків, які просили у перехожих грошей на випивку за допомогою досить неординарного плаката. Про це повідомляє "Depo.Киев" з посиланням на користувачів соцмереж.

Чоловіки тримали в руках велику картонку з написом: "Хочу нажертися в мотлох". Поруч з ними стояла картонна коробка для пожертв. Однак набрати достатню суму на алкоголь, ймовірно, їм не вдалося, оскільки до креативних жебраків підійшов співробітник поліції. Що було далі  не повідомляється.

До речі, кияни вже не вперше помічають цю парочку на вулицях міста. Так, напередодні вони просили грошей біля станції метро "Театральна", а ще раніше один з п'яниць- "креативників" лежав з плакатом біля "Золотих воріт".

"Біля "Золотих воріт" лежить п'яний хлопець з табличкою: "Хочу нажертися в мотлох". І, скажу відверто, він близький до мети. Ось це я називаю правильно розставити пріоритети. Ви можете ось прямо зараз сказати, чого ви хочете від життя? А пацан зміг!",  розповіла на своїй сторінці в Facebook киянка Тома Черкасова.

Раніше повідомлялося, що в Україні виростуть ціни на алкоголь.