Столична влада пропонує перейменувати росію на "московію"

Київрада пропонує на території України називати росію "московією" і таким чином відновити історичну справедливість та повернути країні-агресору її історичну назву.

Про це повідомляє прес-служба Київради.

Таке рішення було ухвалено у п'ятницю, 15 квітня. Із пропозицією перейменувати росію столичні депутати звернулися до президента України, Верховної Ради та Кабінету міністрів.

Територія російської федерації ніколи, до нового часу, не називалась ані "Руссю", ані "Росією" та мала назву "Московське царство"» або, як її ще називали, "Московія". Зміна назви Московського царства кинула серйозний виклик ідентичності українського народу, та сьогодні є ідеологічним виправданням держави-агресора для повномасштабного вторгнення та тимчасової окупації частини території сучасної України. Нашим громадянським обов’язком є захист національних інтересів України, історичної та культурної спадщини народу. Ми історично ніколи не були єдиною нацією з росіянами. Необхідно домогтись відновлення справедливості та використання на території України історичної назви "Московія" для позначення держави-агресора. Тільки так ми зможемо захистити традицій і культури народу України від пропагандистських викривлень.

Васильчук додав, що численні та достовірні історичні джерела свідчать про те, що назва "Русь" та похідні від неї можуть бути застосовані лише до територій сучасної України, але аж ніяк не використовуватись в офіційній назві держави-агресора.

Спротив російській окупації, день 51