В Києві все ж хочуть створити сквер імені Василя Сліпака

Міські депутати ухвалили рішення про створення скверу імені Василя Сліпака на Андріївському узвозі. Про це повідомляє прессс-служба Київради.

Рішення «Про організаційно-правові заходи щодо створення скверу на Андріївському узвозі, 33/6 у Подільському районі міста Києва» було прийнято під час пленарного засідання у четвер, 18 жовтня. 

Однак плани столичної влади ускладнюються тим, що земельна ділянка, на якій планується облаштувати сквер, знаходиться в оренді. Представники КМДА повинні будуть провести з орендарем переговори про розірвання договору. Якщо він відмовиться, питання доведеться вирішувати в судовому порядку. У разі згоди, збитки орендарю відшкодують з міського бюджету.

«Майбутньому скверу пропонується присвоїти ім’я всесвітньо відомого українського оперного співака, соліста Паризької опери, Героя України Василя Сліпака. Це вимога громади. Адже була зареєстрована відповідна петиція, яка набрала понад 10 тисяч голосів. І сьогодні ми фактично її втілюємо в життя. Цим рішенням ми створюємо нову зелену зону у середмісті столиці, а також вшановуємо нашого співвітчизника оперного співака Василя Сліпака, який героїчно загинув на Сході країни», - зазначив заступник міського голови секретар Київради Володимир Прокопів.

Крім того, щоб присвоїти скверу ім’я Василя Сліпака, відповідне питання має розглянути Комісія з питань найменувань.

Раніше повідомлялося, що в столиці облаштують 27 нових зелених зон.