Станцію метро "Святошин" повністю відремонтують
Фото: станція "Святошин" (tov-tob.livejournal.com)

Станцію київського метро "Святошин" та прилеглі до неї території відремонтують вже в цьому році. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

На станції буде відремонтована вхідна група, замінені турнікети, відремонтовані стіни та відновлена навігація. Крім того, біля виходів зі станції планують облаштувати нові зупинки громадського транспорту. Також від стихійної торгівлі звільнять переходи та підходи до станції. 

Крім того, в планах столичної влади ремонт вулиць Святошинської, Жмеринської, Депутатської та ремонт дорожнього покриття на площі Героїв Бреста, де облаштують окреме місце для відстою маршруток.

Окрему увагу буде приділено облаштуванню пандусів та підйомних механізмів для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

За словами Поворозника, за наявності фінансування та за умови злагодженої роботи всіх служб, що будуть залучені до процесу, роботи будуть завершені вже до кінця 2017 року.

Відзначимо, що станція "Святошин" була відкрита у 1971 році і вже давно потребує ремонту. Вона є однією з найбільш завантажених станцій метрополітену, адже щодня нею користуються близько 50 тисяч пасажирів.

Нагадаємо, що через ремонт на Житньому ринку розбирають торгові ряди.