Фото: airpano.com

Керівник штабу координації заходів безпеки під час підготовки і проведення Євробачення Богдан Лизогуб розповів, які київські вулиці перекриватимуть для руху транспорту під час проведення конкурсу. Про це він розповів на брифінгу, передає "Укрінформ".

"З урахуванням масштабності конкурсу Євробачення у Києві буде відбуватися певне обмеження руху в центральній частині міста і навколо локацій. Зокрема, з 26 квітня по 18 травня будуть діяти обмеження руху транспорту в районі розташування Євромістечка на вулиці Хрещатик. Ця вулиця буде перекрита на час функціонування Євромістечка. Також з 1 по 14 травня будуть перекриватися вулиці поблизу нашої основної арени, тобто біля приміщення МВЦ біля станції метро "Лівобережна", - розповів Лизогуб.

Також він додав, що в день проведення "червоної доріжки" буде перекрито рух на прилеглих до Маріїнського парку вулицях. Перекриття буде починатися від Європейської площі, охопить всю вулицю Грушевського, а також інші прилеглі до парку вулиці. Як зазначив Лизогуб, ці обмеження руху триватимуть до кінця проведення заходу.

Нагадаємо, що на час Євробачення в столиці хочуть ввести "сухий закон".