Стало відомо, скільки витрачають і де живуть туристи в Києві (інфографіка)

Щорічно столицю відвідують безліч туристів. Щодня вони витрачають від 50 до 150 доларів, а середній термін їх перебування в столиці становить від трьох до п’яти днів.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповів начальник Управління туризму КМДА Антон Тараненко з посиланням на соціологічні дослідження, проведені в 2017 році.

З інших країн до Києва їдуть переважно чоловіки (70,1%), внутрішні туристи — це здебільшого жінки (56,2%). Іноземці частіше за все приїжджають до нас з країн Європи, а також з Азії.

Подорожують гості столиці головним чином самостійно. Іноземці вважають за краще жити в готелях, а українці — у друзів та родичів. Харчуються туристи в ресторанах, фастфудах або готують вдома.

Найбільш відвідуваними туристами є історичні та архітектурні пам’ятки столиці. Іноземні громадяни витрачають в Києві в середньому 150 доларів на день, а українські туристи — 50 доларів.

Тараненко зазначив, що для залучення туристів до столиці, необхідно підвищувати зручність транспортної інфраструктури і чистоту громадських місць.

Раніше повідомлялося, що Київ очолив рейтинг найдешевших міст світу для подорожей.