Стало відомо, коли запустять швидкісний трамвай з Троєщини на правий берег
Фото: швидкісний трамвай від Троєщини до Борщагівки може з'явитися в 2019 році ("Взгляд")

Інфраструктуру для швидкісного трамваю, який з'єднає Троєщину та Борщагівку, планують почати будувати в 2019 році. Про це повідомляє 44.ua з посиланням на заступника начальника служби Замовника Дирекції з будівництва та утримання об'єктів транспорту і допоміжної інфраструктури Олександра Шевчука.

"Це буде з'єднання ліво- та правобережної частин Києва з використанням існуючих трамвайних колій швидкісного трамвая, як на Троєщині, так і на Борщагівці, а там, де вони закінчаться, будемо використовувати шляхи існуючої залізниці. Планується підібрати такі вагони, які могли б перемикатися з однієї напруги на іншу", — розповів Шевчук.

Наразі оголошено тендер на розробку техніко-економічного обґрунтування з реконструкції мережі швидкісного трамвая від Троєщини до станції "Караваєві дачі" із заїздом в депо ім. Шевченка. На розробку ТЕО з міського бюджету виділено 14,5 млн гривень. Початок аукціону по тендеру заплановано на 25 вересня, а завершитися розробка ТЕО повинна в березні 2018 року. ТЕО дозволить визначити найбільш ймовірний і найекономніший маршрут для транспортної інфраструктури Києва.

"Це серйозний інфраструктурний проект, який в Україні ще ніколи не реалізовували. Плани такі: якщо в березні ми виходимо з уже затвердженою частиною ТЕО, проведемо тендер на проектні роботи, а в кінці 2018 року закінчимо робочі документи, то могли б в 2019 році почати будівництво", — додав Шевчук.

Раніше повідомлялося, що в столиці тимчасово перестануть ходити деякі трамваї.