Активісти громадської організації «Центр розвитку міста» з'ясували, в яких районах столиці найбільше небезпечних пішохідних переходів.
За даними активістів, в Святошинському районі налічується 5 небезпечних пішохідних переходів, в Подільському — 8, в Солом’янському — 16, Шевченківському — 20, Печерському — 21, Дніпровському — 22, Голосіївському — 30, Дарницькому — 33, Деснянському — 40, Оболонському — 54 . Таким чином, три останніх райони лідирують за кількістю небезпечних дял киян переходів.
Рейтинш найнебезпечніших переходів столиці по районах виглядає так:
![](https://api.nashkiev.ua/img-srv/image/width=860,quality=85/media-storage/12_2017/8b44d4719f212f81.jpg)
![](https://api.nashkiev.ua/img-srv/image/width=860,quality=85/media-storage/12_2017/7f4a375a85f64183.jpg)
![](https://api.nashkiev.ua/img-srv/image/width=860,quality=85/media-storage/12_2017/74dd158e106f2e52.jpg)
![](https://api.nashkiev.ua/img-srv/image/width=860,quality=85/media-storage/12_2017/653210023660fe54.jpg)
![](https://api.nashkiev.ua/img-srv/image/width=860,quality=85/media-storage/12_2017/2ff33bfaeb7d1c0e.jpg)
![](https://api.nashkiev.ua/img-srv/image/width=860,quality=85/media-storage/12_2017/116ad10bed441fd0.jpg)
![](https://api.nashkiev.ua/img-srv/image/width=860,quality=85/media-storage/12_2017/00afbabae37428cc.jpg)
![](https://api.nashkiev.ua/img-srv/image/width=860,quality=85/media-storage/12_2017/7a9f0317b9e6544f.jpg)
![](https://api.nashkiev.ua/img-srv/image/width=860,quality=85/media-storage/12_2017/527dd5a4020633bc.jpg)
![](https://api.nashkiev.ua/img-srv/image/width=860,quality=85/media-storage/12_2017/b84bb4ba993733e3.jpg)
«Ми на початку року звернемося до мера Києва і представників КМДА, щоб названі нами небезпечні переходи були обладнані в достатній мірі», - говорить активіст «Центру розвитку міста» Федір Губенков.
Також в організації провели опитування серед мешканців міста і з'ясували, що більше 15% водіїв порушують ПДР кілька разів на тиждень, ще 13% - один раз в тиждень, більше 11% водіїв ігнорують правила дорожнього руху щодня. Також щодня порушує правила кожен десятий пішохід.
Раніше повідомлялося, що в Київській області водій збив на тротуарі жінку з коляскою.