Другокласника, який тероризував школу, розлучили з батьком (відео)

Соціальні працівники забрали у батька восьмирічного Артура, який тероризував вчителів і однокласників. Про це повідомляє ТСН.

Спеціальна комісія винесла рішення забрати у батька хлопчика, який півтора роки тримав в страху мало не всю школу на Троєщині. Дитину відвезли до реабілітаційного центру. Педагоги припускають, що така агресивна поведінка може бути обумовлена насильством в сім'ї школяра.

"Настільки ситуація складна. Ми ходимо по замкнутому колу. Сьогодні у школи немає законних підстав перевести дитину до іншої школи. Це не вирішить питання. Тому що дитина потрапляє до іншого колективу і в іншому колективі буде стикатися з такими ж проблемами", — сказала заступник голови Деснянської райадміністрації Ірина Олексієнко на засіданні спеціальної комісії.

Раніше повідомлялося, що другокласник з Троєщини півтора роки тероризував однокласників і вчителів. Батьки учнів навіть не пускали своїх дітей на заняття, побоюючись, що може статися нещасний випадок. Агресивну поведінку школяра вдалося зняти на відео.