Поліція розслідує загадкову загибель київської студентки
Фото: Ганна Лінник

Поліція намагається з'ясувати, що саме призвело до загибелі неповнолітньої студентки київського КПІ Ганни Лінник, що впала з потягу при загадкових обставинах. На даний момент росзлідування ведеться за статею 115 Кримінального кодексу України ("Умисне вбивство"). Про це повідомило видання "Апостроф" з посиланням на прес-службу ГУ Нацполіції у Кіровоградській області. 

"Неповнолітня дівчина їхала з подругами з Херсона в напрямку міста Київ. Подія сталася за 10 хвилин до зупинки, двері провідниками не відчинялися. Зараз поліція встановлює, за яких обставин дівчина випала з потягу", — розповіли у поліції.

Відомо, що дівчина з подругами поверталася з Лазурного, де відпочивала на оздоровчій базі КПІ "Маяк". За словами свідків, перед тим як зникнути, вона залишила всі свої речі та кудись вийшла. Пізніше стало відомо, що вона викинулася з поїзду або ж їй хтось в цьому "допоміг". Тіло загиблої знайшли біля залізничної колії поблизу Олександрії. 

При цьому зазначається, що конфліктів у дівчини ні з ким не було. Більш того, вона не палила, тож що саме її привело до тамбуру та чому двері потягу під час руху були відчинені — загадка.

За висновками експертів, тілесні ушкодження свідчать про те, що черепно-мозкова травма могла бути отримана в результаті падіння. Слідів побиття і порізів на тілі жертви не виявлено. 

Нагадаємо, під Києвом жінку 15 років тримали у рабстві.