Spotify запустив сервіс Playlist in a Bottle
Фото: unsplash.com

Музична платформа Spotify запустила сервіс Playlist in a Bottle, який дозволяє "закоркувати" плейлист з піснями на 2024 рік.

"Playlist in a Bottle — це нова інтерактивна функція у нашому додатку, яка показує, ким ви зараз є в музичному плані, та дає змогу через рік повернутися до свого музичного "я" зразка 2023 року", — кажуть у Spotify.

Користувачі, які створять Playlist in a Bottle, у січні 2024 року отримають свою персональну капсулу часу, яка нагадуватиме їм, що вони слухали рік тому.

Ось як створити свій Playlist in a Bottle:

  • Оновити додаток Spotify до останньої версії;
  • Відкрити на смартфоні посилання spotify.com/playlistinabottle;
  • Вибрати вигляд своєї капсули часу — це може бути пляшка, кишені джинсів, автомат для приготування гумових кульок, ланчбокс або іграшковий ведмедик;
  • Дати відповідь на кілька музичних підказок: "пісня, під яку ви збираєтесь поцілувати когось цього року", "пісня, яка нагадує вам про улюблену людину", "пісня, яку потрібно почути наживо у 2023 році" тощо;
  • "Закоркувати" свою музичну капсулу часу та відправити її.

Сервіс Playlist in a Bottle доступний для власників безкоштовних і преміальних акаунтів Spotify у 27 країнах та 18 мовами. Українська мова не підтримується. Функція буде доступною до 31 січня цього року.

Нагадаємо, американський музикант Moby випустив новий альбом Ambient 23, який допоможе впоратися з відчуттям тривоги.

Spotify назвав найпопулярніших артистів та пісні 2022 року