Спасибко: "На засіданні секції містобудівної ради обрано 3 варіанти реконструкції Шулявського шляхопроводу"

6 березня на засіданні секції містобудівної ради були представлені проекти реконструкції Шулявського шляхопроводу. До обговорення проектів запрошені архітектори та відомі профільні спеціалісти з будівництва транспортних споруд. Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Спасибко.

Він розповів, що наприкінці цього року столична влада планує розпочати будівництво транспортної розв’язки на Шулявці. Реконструкція шляхопроводу теж була запланована на 2017 рік.

Олександр Спасибко зазначив, що наприкінці 2016 року замовником реконструкції КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд" було підписано договір на розробку техніко-економічного обґрунтування реконструкції шляхопроводу.

Представлені варіанти реконструкції
Представлені варіанти реконструкції
Представлені варіанти реконструкції
Представлені варіанти реконструкції
Представлені варіанти реконструкції

"Сьогодні ми бачимо перші результати цієї роботи – 7 варіантів реконструкції. Усі вони пройшли транспортну модель", – зауважив він.

За словами заступника голови КМДА, перед розробниками були поставлені основні принципові завдання.

"Дуже важливим є продовження роботи і проспекту Перемоги, і Шулявського шляхопроводу. Ми ні в якому разі не зупинимо ці транспортні артерії міста. Другим важливий принцип, за яким буде обрано проект реконструкції, – це найбільша пропускна спроможність, яку продемонструє транспортна модель. І третім важливим принципом є вартісна складова реконструкції", – розповів він.

За підсумками засідання секції містобудівної ради три варіанти проектів були направлені на подальшу розробку та допрацювання, вони будуть розглянуті на наступному засіданні секції містобудівної ради.