Супрун розповіла, чому не можна пропускати сніданки

Щоб робочий день проходив продуктивно і не з’являлося проблем зі здоров’ям, необхідно починати ранок зі здорового сніданку. 

Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

«Багато дорослих людей нехтують сніданком, хоча знають, що це гарантований шлях до проблем зі здоров‘ям», — написала вона і пояснила, чому саме не можна пропускати сніданки.

По-перше, сніданок впливає на почуття голоду протягом дня. Якщо людина не поснідала, зростає ймовірність того, що вона буде робити часті перекуси. Причому переважно не дуже корисною їжею.

Також у тих, хто нехтує сніданками, зростають ризики появи жовчнокам‘яної хвороби. Лікарі часто констатують наявність каменів у жовчному міхурі молодих людей, які відмовляються від сніданків та дотримуються безжирових дієт задля схуднення. Це призводить до згущення жовчі.

Також не слід пропускати сніданки заради схуднення. Адже згідно з дослідженнями, люди, які зазвичай не снідають, частіше набирають зайву вагу, бо не можуть контролювати відчуття голоду. Хоча відсутність сніданку і може зменшити кількість спожитих калорій, це не є ефективним та безпечним методом схуднення.

Також сніданок потрібен для кращої роботи мозку, адже після пробудження він потребує «підзарядки», щоб нормально функціонувати. Поживний сніданок дозволяє стимулювати пам‘ять, концентрацію уваги та готовність навчатись. Особливо це важливо для дітей та підлітків.

Також Супрун нагадала, що снідати краще не пізніше, ніж через дві години після пробудження.

Раніше Уляна Супрун розвінчала міф про плавання після їжі.