Судовим позовом Суркіси ставлять під сумнів цілісність і безпеку України, – голова ФФ Маріуполя

Голова Федерації футболу Маріуполя Василь Журавльов звернувся з відкритим листом до власників футбольного клубу «Динамо», братів Григорія та Ігоря Суркісів. В листі він згадав про майбутній судовий процес проти України в Лозанні напередодні фіналу Ліги чемпіонів, який пройде в Києві.

Журавльов вважає, що Суркіси «виставляють Україну на посміховисько задля власних амбіцій і образ».

Відповідний лист було опубліковано на сторінці голови Федерації футболу Маріуполя в Facebook.

«Сьогодні я хочу запитати у братів Суркісів: вам подобається воювати проти власної країни? Подобається виставляти Україну перед світовою спільнотою на посміховисько і при цьому лицемірно рвати на собі вишиванку і прикриватися патріотизмом? Подобається судитися проти України в Лозанні, раніше свідомо створивши в країні штучний конфлікт? І це в той час, коли Україні як ніколи потрібна єдність і згуртованість?» — йдеться в листі.

Також він підкреслив, що цим судовим позовом Суркіси ставлять під сумнів цілісність і безпеку країни напередодні фіналу Ліги чемпіонів.

Журавльов також нагадав, що команда «Динамо» проігнорувала важливий футбольний матч в Маріуполі, а тепер її гравці спонтанно і щодня відвідують поранених бійців АТО і фотографуються з ними з різних ракурсів.

«Це не більше ніж спроба зробити хорошу міну при поганій грі. Невже ви думаєте, що мешканці Маріуполя і всієї України цього не розуміють? Натомість ви вирішили позиватися проти України. Особистим амбіціям і образам плювати на Україну. І це не боротьба за три очки у турнірній таблиці, це помста всім інакодумцям, які наважилися суперечити братам Суркісам», — додав він.

У коментарі «24 каналу» Василь Журавльов також зазначив, що запускати тези про те, що в Україні та, зокрема, прифронтовому Маріуполі небезпечно — давній метод російської пропаганди, на роботу якої витрачаються мільярди доларів.

«По суті, позов братів Суркісів в Лозанну — це свідома участь в російській пропаганді та її тезах про небезпеку в Україні й Маріуполі, а також винесення їх на абсолютно новий, міжнародний рівень. Також цей позов — дискредитація роботи правоохоронної системи — прикордонників, співробітників Служби безпеки, поліції та Національної гвардії, які вже три роки — з моменту звільнення Маріуполя від російської окупації — забезпечують в місті порядок, безпеку і мир», — сказав Журавльов.

Нагадаємо, що днями в столиці представили логотип і кубки Ліги чемпіонів 2018.