Соціальний проект “Знайди собі друга” продовжується!

Карат – короткошерстний фокстер’єр, молодий і дуже енергійний хлопчик.
Вік – 2 роки, кастрований.
Відповідно до свого імені, цей собака – справжній скарб. Шукаємо для нього відповідальну сім’ю, котра знається на даній породі, зможе його відповідно утримувати, годувати, любити.
Ідеальний варіант – добре обгороджений приватний будинок . Вигул за межами власного подвір’я – виключно на повідку, з адресним жетоном.
Собака сімейного типу, для полювання не годиться! Віддається під договір!

Тел: (097) 598-90-73
vk.com

Карамелька - то солодкі ліки від депресії, вона дуже енергійна, весела, грайлива, короткошерстна міні-вівчарка. Буде невеликого зросту, 3 міс.
Дівчинка, шукаєм добрі ручки, щоб любили і не зрадили, малятко знайшли в холодну дощову листопадову ніч. Подаруйте дівчинці дім, вона ж наповнить його безмежною радістю.

Тел: (097) 246-08-83

Емма – дівчинка, 2 міс., метис

Шикарна мала: контактна, грайлива.
Вовчий окрас, виросте середньою красивою собачкою. Без поганих звичок та паразитів, зі стерилізацією допоможемо у майбутньому

Тел: (093) 850-53-95, (068) 702-09-93. Юрій
vk.com

Джулі - дівчинка, 5 місяців, 10 кг, ріст в холці приблизно 40 см. Схожа на бельгійську вівчарку манула в мініатюрі. Легко надається дрессурі , все розуміє з напівслова.

Тел: (097) 598-90-73.
vk.com
facebook.comДівчинка Багіра
Вік - 3 місяці, дуже розумна та зазвичай слухняна, зазвичай.
Ззовні – дуже гарна мала з благородними рисами, але характер... Жартома називаємо її маленьким гопнічком, бо щемить кота, забирає в нього їжу на раз-два, але старших "уважає". Виросте крупняхою.
Маленький діловий бегемотик зробить в вашій хаті порядок!
Телефонуйте, приїжджайте знайомитися!

Тел: (097) 246-08-83