Соловйов: влада боїться наростаючої підтримки ідей «Розумної сили» (відео)

Голова партії «Розумна сила» Олександр Соловйов прокоментував інформаційний галас навколо партії та політичний тиск на «Розумну силу». За його словами, згідно з результатами нещодавніх соціологічних досліджень, українці давно вже не підтримують президента, уряд і парламент. У них найнижчі показники довіри та підтримки — від 3 до 5%, а антирейтинги понад 70%.

«Абсолютно очевидно, що ці політики з жахом чекають майбутніх виборів, оскільки чітко розуміють, що їм не світить навіть мінімальна підтримка виборців», — заявив Соловйов у відео зверненні, розміщеному на YouTube каналі партії.

 

Соловйов зазначив, що підписна кампанія на підтримку Народної декларації про мир, яку «Розумна сила» запустила в кінці вересня, отримала активну підтримку громадян. 

«Сьогодні під декларацією підписалися вже понад 200 тисяч українців, і збір підписів активно триває у всіх областях України. І якщо раніше влада не звертала на нашу партію особливої уваги, то зараз, коли ми показали і довели той реальний рівень підтримки українців, коли у нас вже є партійний актив у всіх областях і великих містах України — влада нас боїться! Влада боїться тієї правди, яку ми говоримо, вони бояться, що ми можемо скласти їм реальну конкуренцію. Вони бояться, що не дивлячись на весь адміністративний та медійний ресурс, спрямований проти нас — у них просто не вийде далі обманювати народ», — підкреслив Соловйов.

Голова «Розумної сили» пояснив, чому всього за 2 з невеликим роки партія отримала таку значну підтримку українців: 

«Ми ніколи не були у владі та не маємо ніяких зв’язків з нею. Ми не політикани, які змінюють прапори від виборів до виборів, як більшість присутніх у високих кабінетах! Але за ці 2 роки, за 2 роки боротьби, ми з нуля створили розвинену партійну структуру та отримали істотну підтримку українців! Тому що громадяни нашої країни підтримують ті цілі та цінності, які ми декларуємо! Люди хочуть миру, люди хочуть безпеки, люди хочуть, щоб влада займалася економікою та відстоювала інтереси України, а не розколювала країну і ділила награбоване!»

Нагадаємо, наприкінці вересня цього року керівники партії «Розумна сила» презентували свою «мирну ініціативу» як реальну можливість досягнення миру в Україні та об’єднання країни. На підтримку цієї ініціативи було оголошено Всеукраїнський збір підписів під Декларацією про мир, який стартував з підписання декларації українськими громадянами в непідконтрольному Луганську. На даний момент, за словами керівництва партії, кількість підписів під Декларацією перевищила 200 тисяч.