Снаряди окупантів влучили у пункт захоронення ядерних відходів: загрози населенню немає (оновлено)

Під час масового бомбардування Києва всіма доступними РФ видами зенітного та ракетного озброєння окупанти влучили у пункт захоронення радіоактивних відходів київської філії «Об'єднання Радон». Це сталося о 01:20, повідомила Державна інспекція ядерного регулювання України.

Про влучення снаряду в пункт захоронення ядерних відходів повідомив персонал підприємства, який перебуває в укритті через масовий обстріл — бомбардування досі триває.

Наразі спеціалісти інспекції не можуть оцінити масштаби руйнувань. Однак за попередніми даними Держатомрегулювання, за межами санітарно-захисної зони, загрози населенню немає.

«Автоматизована система радіаційного моніторингу вишла з ладу. Але камери стостережень зафіксували падіння снарядів. Оцінка радіаційної обстановки буде здійснена переносними приладами після завершення обстрілів», — додали в інспекції. 

Зазначається, що радіаційний фон поблизу станції метро «Печерська» станом на 03:20, у нормі та без змін.

Оновлення

У коментарі виданню «Інтерфакс-Україна» прес-служба ДСНС України повідомила, що попадання російських снарядів до пункту зберігання радіоактивних відходів київської філії об'єднання «Радон» не призвело до розгерметизації сховища. Влучення було в паркан, сама будівля та ємності залишилися цілими. 

Як діяти в разі аварій на хімічних об'єктах