Іноземцям, які воювали за Україну в днр присудили смертну кару

"Верховний суд днр" озвучив перший вирок трьом іноземним військовим, які захищали Україну у складі ЗСУ. Інформацію, з посилання на російські джерела, дає "Бабель". 

Британців Ейдена Асліна та Шона Піннера, а також марокканця Саадуна Брагіма засудили до смертної кари. Їх визнали винними у "найманстві" та "вчиненні дій, спрямованих на захоплення влади та повалення конституційного устрою днр". Зараз "правосуддя народної республіки" вирішило їх не вбивати — у хлопців є місяць для того, аби подати апеляцію. Окрім них, у справі фігурує ще один британець, який потрапив у полон — Ендрю Хілл. Щодо нього вирок "суду" стане відомим пізніше. Однак, йому теж загрожує смертна кара. 

Іноземці в ЗСУ мають права комбатантів: що це означає

Ми в онлайн-режимі інформуємо вас про український спротив російській окупації. Всю оперативну інформацію станом на сьогодні читайте тут.