Київський районний суд Харкова постановив взяти під варту строком на 42 доби без можливості внесення застави другого учасника смертельного ДТП на вулиці Сумській — водія Volkswagen Touareg Геннадія Дронова.

Про це повідомляє харківське видання "Медіапорт".

Таким чином, суддя Наталя Єфименко задовольнила вимогу звинувачення взяти Геннадія Дронова під варту без права застави до закінчення слідства. На думку обвинувачів, підозрюваний міг би впливати на потерпілих або свідків, намагатися затягнути розгляд справи під приводом поганого самопочуття або сховатися.

Адвокат Дронова, в свою чергу, просив суд обрати запобіжний захід, не пов'язаний з утриманням під вартою, посилаючись на самопочуття свого підзахисного.

В ході засідання суд відмовив захисту в допиті свідка — пасажирки Volkswagen Touareg, яка їхала разом з Дроновим. Суддя мотивувала відмову тим, що обвинувачений може впливати на свідка.

Прокуратура залишилася задоволена рішенням суду, а сам Дронов пообіцяв його оскаржити.

 

Нагадаємо, що увечері 18 жовтня в Харкові на перетині вулиці Сумської та провулка Мечникова зіткнулися Lexus RX 350 і Volkswagen Touareg. Після зіткнення Lexus вилетів на тротуар і збив декількох пішоходів. В результаті аварії загинули шестеро людей.

Олену Зайцеву, яка була за кермом Lexus, суд постановив взяти під варту на 60 діб без права внесення застави.