ReyFo презентував кліп на трек про війну Tilo

ReyFo випустив кліп на свою нову пісню Tilo.

Це його перший україномовний трек, який є одночасно розповіддю про пережите всіма українцями та присвятою близькій людині. Фронтмен проєкту Олексій Крапивка присвятив пісню другу, який наразі перебуває на передовій й українському народу, на долю якого випало чимало страждань через війну. Тому сенс пісні буде зрозумілим кожному, хто став свідком війни, — каже Олексій.

Візуалізацією треку займався режисер та цифровий художник Денис Бєляєв.

Кліп виконаний у стилі колажу з реальними документальними кадрами війни, які органічно поєднались завдяки техніці сканографії.

В основу Tilo ліг попередній проєкт-відеоарт команди про розстріляних цивільних у Київській та Житомирській областях. Повноцінна композиція народилася тоді, коли стало неможливо тримати в собі емоції та відбиток пережитого досвіду.

"Такий метод допоміг створити особливу атмосферу своєрідного скану дійсності. Так, подекуди рваної, брудної, неідеальної реальності. На мою думку, саме у такій дійсності зараз живуть українці, й саме такі емоції вони переживають, — коментує відеороботу Денис Бєляєв.

Режисер впевнений, що зараз митці не можуть стояти осторонь подій в Україні та не відображати їх у творчості. Якщо митці не стоять зі зброєю фізично, то можуть зробити це метафорично. Творчість є частиною інформаційної війни, адже вона допомагає на соціокультурному фронті.