Слухай нове: Паліндром випустив альбом

Український виконавець "Паліндром", відомий  також як репер Кашляючий Ед та учасник гурту "Глава 94" випустив альбом "Придумано в черзі".

До альбому увійшли 13 композицій, серед яких "Херсон", "Люцифер", "Місто" та інші. Альбом також містить кавери та колаборації з іншими українськими виконавцями.

"Придумано в черзі" — це річний сеанс проговорення травм різного штибу, — каже виконавець. Теми, які він зачіпає у своїх треках, стосуються війни, втрати родини, постколоніального синдрому та різних особистих комплексів.

"Коли деякі травми проговорені — нарешті з’являється простір для чогось цінного та справжнього, починаєш помічати щасливі моменти свого життя, вони теж є на альбомі. Всі ці історії, точніше відправні зачіпки до них, придумані у різних побутових ситуаціях з мого життя за останній рік і до нині — звідси й назва альбому, "Придумано в черзі". Бо черга як явище — це теж певний символізм, травма, яка ще не загоїлась після розвалу совка, та все ще нагадує про себе в наш час", — говорить музикант.