Nora Polinnia випустила сингл Late Love

Співачка Поліна Нікітіна (Nora Polinnia), донька продюсера Юрія Нікітіна та артистки Ольги Горбачової, презентувала пісню Late Love та mood-відео до неї.

У своєму новому синглі Nora Polinnia ділиться одкровеннями про нерозділене кохання з її довоєнного життя, а також спогадами про улюблений Київ.

"Late Love — моя особиста, інтимна історія. Тут я пірнаю у спогади та звертаюся до всіх, хто пережив нерозділене кохання. А також ностальгую за улюбленим Києвом, його атмосферними вуличками та відчуттями, коли слово "тиша" мало для нас виключно буквальний сенс", — каже артистка. 

Зараз співачка навчається у Нью-Йорку, але каже, що дуже сумує за Україною. Також вона поставила собі за мету познайомити світ з українською культурою через свою творчість.

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну у Nora Polinnia з’явилося чимало музичного матеріалу. Тож вона вирішила резюмувати свою роботу за останній рік, випустивши відразу три мініальбоми, які будуть розділені на глави: Past Chronicles, Present Chronicles та Future Chronicles. Ця трилогія символізуватиме своєрідну еволюцію почуттів: сум за минулим, страждання у сьогоденні та передчуття світлого майбутнього. Late Love — це перший сингл з ЕР Past Chronicles.

"Я пишу свої пісні, щоб зберегти спогади та власні відчуття. І хочу, щоб мої слова говорили самі за себе. Звісно, сьогодення звучить найгучніше, але ми маємо пам’ятати минуле і власноруч будувати майбутнє. Саме про це моя музична трилогія", — додає Nora Polinnia. 

Нагадаємо, українська режисерка Таню Муіньо зняла кліп для співака Сема Сміта на пісню I’m Not Here To Make Friends. Це — трек з нового альбому Gloria, який вийшов 27 січня.

Слухай нове: ТНМК випустили анімаційний кліп про мінну безпеку