Новий альбом Міши Правильного
Фото: rap.ua

Музикант і головний редактор Rap.ua Міша Правильний випустив новий альбом "Мені подарували війну". До збірника увійшли п'ять треків. 

Детальніше про новий реліз автор розповів виданню Rap.ua

До альбому увійшли треки: 

  • "Мені подарували війну";
  • "Маки" (feat. Alina Pash);
  • "Вова, привіт";
  • "Прощання";
  • "Найкраща країна".

"Головне відкриття війни — те, що кожен розкривається та робить, що вміє. Хтось із близьких рятував людей, хтось волонтерив, хтось воював, хтось готував їжу, хтось дедосив ворога... Мені вдалось тільки писати, бо загалом, крім цього вмію небагато. 24 числа вже в обідній час я сидів на студії і писав пергий вірш, далі десь тиждень робив це кожного дня", — розповідає музикант. 

Новий альбом Міши ПравильногоПерший та головний трек релізу Міша Правильний написав зранку після ночі, коли заспокоював дівчину. 

Настрій у друзів був не дуже — дивишся в очі їм і розумієш, що вони не знають, чи прокинуться завтра. Тоді часу і бажання не було записуватись довго — один-два тейки і все. Тому якісь фрази просідають по дикції. Я потім у Львові на студії намагався нормально записати, а нічого не вийшло

Трек "Маки" Міша Правильний записав спільно з Аліною Паш. Пісня вийшла як діалог хлопця і дівчини. А ось композиція "Вова, привіт" вийшла як лист президенту. 

Трек "Прощання" автор написав до дня перемоги України, а також заклав у нього особистий сенс, додавши біографію однієї дівчини. 

Послухати альбом "Мені подарували війну" Міши Правильного можна за посиланням. Пісні доступні в Apple Music та Spotify. 

Він про Україну, з якою багато чого було, та вона витримала, бо сила в ній є, про яку сама вона до певного моменту не знала. А ще там особистий є сенс, бо то також біографія однієї дівчини. З нею те саме було, про що там йдеться, і вона витримала. Дякую тобі, ти дуже сильна

Пісню "Найкраща країна" Міша Правильний написав уже у Львові. У приспіві виконавець заклав головний висновок, який зробив з 24 лютого. 

Слухай нове: Gogol Bordello випустили пісню про українську тероборону