Слухай нове: Макс Барських презентував саундтрек до Нового року

Український співак Макс Барських презентував нову англомовну пісню Before we say goodbye. Композиція продовжує цьогорічну традицію артиста писати саундртреки під різні етапи свого життя. Before we say goodbye присвячена Новому року.

"З початку війни я веду свій музичний щоденник. І до кожного етапу цього року я пишу свій саундтрек. "Буде весна" була присвячена першим дням після 24 лютого, справжній біді, якою стала для нас війна. "Чекай мене" — моє особисте звернення до кожного українця, який був змушений покинути свій дім, та військовим, що боронять нашу свободу зі словами підтримки, очікуючи на їхнє повернення. "Україна" присвячена нашому єднанню, тому диву, завдяки якому згуртувалися усі українці всередині країни та за її межами. "Римую" — трек-посвята усім закоханим, які вже майже рік спілкуються один з одним крізь екрани телефонів. З початком зими мені захотілося створити саундтрек до Нового року. Бо попри біль та тугу, що накопичилася протягом довгого часу, ми продовжуємо сміятися крізь сльози, намагатися радіти життю та дякувати новим світанкам і заходу сонця. Тому в пісні BEFORE WE SAY GOODBYE танцювальний біт зливається з мінорними акордами та ліричною мелодією", — коментує прем’єру Макс Барських.

Послухати трек вживу разом з іншими піснями співака можна буде вже у цю суботу, 10 грудня, на концерті співака в одеській "Філармонії".

Крім того, 30 грудня відбудеться великий сольний концерт у Києві. На благодійному виступі у STEREO PLAZA пролунають найкращі хіти музиканта та пісні, що стали символом народного спротиву. Квитки доступні за посиланням.