Latexfauna
Фото: wikipedia.org

Український гурт Latexfauna випустив кліп на пісню Cherkaschyna. Трек пронизаний ностальгією за літніми днями, коли ви з друзями підлітки і все життя попереду.

"Кінець літа. Тобі цілих 16 років. Йдете улюбленим другом на діскатєку. Ви харашо покупалися в річки, сходили на турнічки, шоб сісі набухли під стрейчевою футболкою. Потом прийняли літній душ. Обільне намазалися Олд Спайсом і напшикалися дезіком Бонд. Але запах свіжоскошеної розпашілої трави у надвечір’ї перебиває парфуми. Вам з кентом сцикотно поринати в гущу райцентрівського діскача, але думка про те, шо в променях свєтомузики твоя любіма однокласниця побачить тебе інакше, надихає на подвиги. Це її останній шанс, бо завтра - на Київ. І якшо вона не клюне цього разу, кусатиме лікті за 10 років, коли ти сягнеш зір", — описали музиканти настрій треку.

При цьому музиканти попередили, що у пісні — "об’єктивація і сексизм в обнімочку".

Також гурт Latexfauna оголосив для своїх шанувальників конкурс на найкрасивіший та художній опис рідного краю. Переможець отримає від музикантів їх новий альбом Senbernar на вінілі з підписами і почестями. Опис рідного краю можна залишати у коментарях під відео на YouTube.

Charity Market, "Веган Вікенд" та "На Часі": куди піти у Києві 23-25 вересня