Дівчина з прапором України
Фото: 5.ua

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів опитування серед українців, щодо готовності до територіальних поступок для якнайшвидшого досягнення миру. 

Таке питання ставилося у травні та у липні 2022 року. 

Для 84% респондентів жодні територіальні поступки не є припустимим. "Лише 10% вважають, що для досягнення миру і збереження незалежності можна відмовитися від деяких територій. У порівнянні з травнем настрої населення практично не змінилися", — повідомляється на сайті КМІС.

Опитування КМІСУ всіх регіонах України абсолютна більшість населення проти будь-яких територіальних поступок.

Нижче ми можемо бачити результати опитування про готовність до територіальних поступок у регіональному вимірі:

Опитавання КМІС

Можна побачити, що в усіх регіонах стало більше людей, які виступають проти поступок.На сході України 77% респондентів виступають проти поступок, а серед жителів Півдня — 82%.

Результати опитування засвідчують, що попри можливе наростання втоми, ускладнення соціально-економічної ситуації, важкі бої і терористичні атаки українці зберігають згуртованість у питанні, що агресору не можна йти на поступки. Якщо метою терору обстрілами є налякати українців і примусити до миру, то можна констатувати черговий провал росії і чергове свідчення тотального нерозуміння українського суспільства.

Опитування проводилося на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів з 6 по 20 липня 2022 року. До вибірки не включалися жителі територій, які тимчасово не контролювалися владою України до 24 лютого 2022 року, а також опитування не проводилося з громадянами, які виїхали закордон після 24 лютого 2022 року.

Українізація Facebook, Instagram, Youtube: що змінилося після війни