Вночі 9 січня через масовану атаку повітряна тривога у Києві тривала понад 5 годин. На станціях підземки укривалися майже 22 000 людей.
Про це розповіли у комунальному підприємстві "Київський метрополітен".
У підприємстві також нагадали, що 46 підземних станцій столичного метро цілодобово працюють у режимі укриття. На вхід відкриті всі вестибюлі.
Щоб перебування на станціях у нічний час було безпечним і комфортнішим, містянам радять мати при собі:
- теплі речі, ковдри та каремати, оскільки середня температура в укритті становить 17-18°C, можуть бути протяги через наявність тунелів та інших підземних приміщень;
- персональні ліки та пляшку води;
- засоби гігієни (вологі й сухі серветки);
- для власників домашніх тварин — пелюшки та пакетики.
Киян і гостей столиці також закликають пам’ятати про комфорт інших та бути взаємоввічливими, зокрема просять з розумінням ставитися до працівників метро.
"Наш Київ" раніше повідомляв, що в ніч проти 9 січня росіяни масовано обстріляли Київ. Наразі відомо про 4 загиблих внаслідок атаки, ще 26 містян постраждали. Наслідки обстрілу фіксують у 7 районах.
