Скандальний патрульний Олійник поновився на роботі в поліції
Фото: stannipodii.com

У середу, 5 березня, в столиці так і не відбулося підготовче засідання в Голосіївському районному суді щодо справи поліцейського Сергія Олійника. якого звинувачують у перевищенні службових повноважень і умисному вбивстві 17-річного хлопця під час скандальних перегонів 7 лютого минулого року, повідомляє "Сегодня".

Засідання перенесли на 11 квітня, адже новопризначені судді так і не вийшли з кімнати для нарад.

За словами Сергія Олійника, йому вдалося поновитися на службі.

"Кожні два місяці слідчі мені продовжували відсторонення від посади, а останній день зими — 28 лютого — виявився крайнім терміном для цієї процедури. Я написав рапорт керівництву і поновився на посаді. Мені доручили працювати в адміністративному відділі київської поліції. Тепер виконую технічну роботу в відділі по обробці матеріалів, пов'язаних з ДТП", — розповів Сергій Олійник.

При цьому поліцейський додав, що він як і раніше не допущений до служби, де необхідно носити зброю або передбачається патрулювання вулиць.

"На роботу ходжу, як і всі поліцейські, в формі. Як би не старалася прокуратура, але вона не може мене позбавити права на працю", — говорить Сергій.

Як відомо, копу загрожує до 15 років позбавлення волі, але, незважаючи на це, він сподівається на справедливий суд і наполягає на своїй невинності.

Нагадаємо, що озброєний чоловік викрав маршрутку та влаштував перегони з поліцією.