Скандальний Instagram-акаунт «Київської перепічки» продали за один біткоін

Еротичний фейковий акаунт «Київської перепічки» в Instagram продали за один біткоін. Про це написали тепер вже колишні власники акаунту.

За їхніми словами, остаточна сума угоди склала 1 біткоін та 990 XDR (криптовалюта системи Ripple — прим.). На момент покупки це дорівнювало 13 118 доларам США.

Всього творці акаунту «перепічки» отримали 42 заявки, а головна боротьба точилася між трьома потенційними покупцями: продюсером телеканалу, IT-стартапом з Білорусі та «айтішниками та майнерами» з Дніпра. Вони і стали переможцями.

Тепер нові власники планують перетворити акаунт на платформу для інформування про свою майнінгову ферму в Польщі. Проте обіцяють зберегти «неповторний стиль сторінки, але перегравши його в сторону технологій майнінга та блокчейна». А ось від провокацій та сексизму обіцяють відмовитися.

«Ми вважаємо, що привернути увагу через найпопулярніший і найгучніший акаунт в Україні буде цікавіше, ніж закуповувати рекламу», — кажуть вони та обіцяють усім підписникам знижки на обладнання у своїй фермі.

Як пише bit.ua, творці акаунта «Київської перепічки» віддадуть частину виручених від продажу коштів на благодійність у дитячий будинок. На решту планують відкрити бар в Дарницькому районі столиці.

Говорячи про те, як тепер буде виглядати сторінка «Київської перепічки» в Instagram, творці акаунта кажуть, що «ніхто більше не буде ображати почуття жінок і провокувати так, як це робилося до покупки».

Нагадаємо, що провокаційний Instagram-акаунт «Київської перепічки» з'явився восени минулого року та одразу ж спричинив багато галасу в українському сегменті інтернету.