Родина сенатора Маккейна підтримала перейменування київської вулиці на його честь

Родина покійного американського сенатора Джона Маккейна підтримала ідею про перейменування однієї з вулиць в Києві на його честь. Про це повідомляє прес-служба Київради.

Столичні депутати отримали лист від дружини сенатора Сінді Маккейн, в якому вона дає згоду на те, щоб назвати його ім’ям вулицю, бульвар, парк або інше місце.

«Україна займала особливе місце в серці сенатора», — йдеться у листі.

Ім’ям Маккейна хочуть назвати вулицю Івана Кудрі в Печерському районі столиці. Кудря був радянським розвідником і керівником підпільної розвідувально-диверсійної групи в Києві під час Другої світової війни. Його головним завданням була боротьба з «українськими націоналістами».

«Сенатор був справжнім другом українського народу. Саме Маккейн стояв з нами пліч-о-пліч на Майдані під час Революції гідності. Він неодноразово бував на фронті, активно відстоював інтереси України та підтримував наше прагнення жити в сучасній, демократичній державі. Ми маємо увіковічити ім’я великого друга нашої країни Джона Маккейна, назвавши одну зі столичних вулиць на його честь», — зазначив Володимир Прокопів.

Також зазначається, що на сайті Київради зареєстровано 11 різних петицій, в яких пропонується вшанувати пам'ять сенатора.

Раніше повідомлялося, що Порошенко запропонував перейменувати одну з вулиць Києва на честь Маккейна.