Київ влітку
Фото: unsplash.com

На цьому тижні в Києві та по всій Україні очікується сильна спека, яку ближче до середини тижня розбавлять грозові дощі. Про це свідчать дані синоптика Ігоря Кібальчича та Українського гідрометцентру.

Так, у понеділок, 4 липня, на всій території України опадів не очікують. Вітер буде незначним, а температура повітря помітно підвищиться до +28…+33 градусів у день, а у південних областях місцями до +35 градусів. В Києві увесь день спостерігатиметься незначна хмарність, а температура становитиме +30.. +32 градуси.

У вівторок, 5 липня, на більшій частині України утримається погода без опадів, але ближче до вечора у західних областях очікуються грозові дощі, місцями з градом шквальним вітром до 15 – 20 м/с. Температура вдень сягатиме +29…+34 градусів. В столиці очікується мінлива хмарність, а температура підвищиться до +32.. +34 градусів.

У середу, 6 липня, дощі очікують на заході та півночі України, а на решті території країни буде сухо та спекотно. Вдень у західних областях похолодає до +15…+20 градусів, на більшості України утримуватиметься температура в районі +30…+35 градусів, а на півдні місцями буде до +36…+38 градусів. В Києві в середу буде також спекотно, до +32..+34 градусів, але вдень обіцяють дощі з грозами.

У четвер, 7 липня, короткочасні дощі пройдуть у центральних областях та на півночі. Місцями опади супроводжуватимуться грозами та шквалистим посиленням вітру до 15 – 20 м/с. Вдень максимальна температура на більшості території країни становитиме +23…+28 градусів, у південних та східних областях утримається спека: +31…+36 градусів. В столиці температура знизиться до +24.. +26 градусів, протягом доби також обіцяють грозові дощі.

У п'ятницю, 8 липня, нова порція грозових дощів охопить більшість західних, північних та центральних областей України. На півдні та сході утримається суха та спекотна погода. Вдень у західних та північних регіонах температура становитиме +22…+27 градусів, у південних та східних буде до +30…+35 градусів. В Києві утримуватиметься температура на рівні +24.. +26 градусів, вдень триватимуть дощі з грозами.

Вихідними, 9 та 10 липня, все ті ж дощі з грозами пройдуть у більшості областей України. Найбільш інтенсивними опади будуть у західних регіонах країни. Температура повітря протягом дня буде приблизно такою ж, як і на передодні.

Ціни на новобудови у Києві зросли: скільки коштують квартири