Штаб допомоги "Наш Київ" отримав власний транспорт від фонду Pan Fund

Штаб гуманітарної допомоги від редакції "Наш Київ" отримав у своє розпорядження власний транспорт від благодійного фонду Pan Fund. 

Раніше команда Pan Fund вже передала у пункт видачі допомоги "Наш Київ" кілька тонн провізії — борошна, цукру, круп, овочів та консервів. Тепер фонд передав нам мікроавтобус для логістичних потреб, а також значну суму для закупівлі медикаментів для людей пенсійного віку й малозабезпечених верств населення.

"Коли ми створювали пункт видачі дитячого харчування від "Наш Київ", то могли розраховувати тільки на власні сили. Наша команда шукала волонтерів, які ділилися продуктами й тим, "чим були багаті", знаходила людей з автівками для налагодження логістики. Словом, рішення якось з'являлися, а з ними й інші запити. І ось сьогодні, якісь невідомі сили посприяли нашому знайомству з чудовими людьми із фонду Pan Fund", — розповідає CEO "Наш Київ" Олег Лищіна.

 

Завжди важливо, щоб поряд із тобою були однодумці! Коли ми створювали пункт видачі дитячого харчування від Наш Київ, то могли розраховувати тільки на власні сили. Наша команда шукала волонтерів, які ділилися продуктами й тим, «чим були багаті», знаходила людей з автівками для налагодження логістики. Словом, рішення якось з'являлися, а з ними й інші запити. І ось сьогодні, якісь невідомі сили посприяли нашому знайомству з чудовими людьми із фонду Pan Fund Команда фонду вже передала у наш пункт видачі кілька тонн провізії (борошно, цукор, крупи, овочі й консерви), надали мікроавтобус для логістичних потреб й надіслали N-значну суму на закупівлю медикаментів для людей пенсійного віку й малозабезпечених верств населення. Ми безмежно вдячні вам, друзі з Pan Fund, і дуже сподіваємося на тривалу та плідну співпрацю! Слава Україні! Героям слава!🇺🇦

Posted by Oleh Lishchyna on Wednesday, March 9, 2022

Нагадаємо, наш штаб допомагає киянам із забезпеченням дитячим харчуванням, продуктами та іншими товарами першої необхідності в ці складні часи. Вже роздано понад 6,5 тонн дитячого харчування, понад 24 тонни овочів, кілька тисяч позицій медикаментів, близька двох тисяч упакувань підгузків, а теробороні Києва було передано понад 10 тонн харчів.

Адреси  гуманітарних штабів "Наш Київ":

  • смт Стрижавка, Київське шосе 4, Автосалон HAVAL;
  • місто Київ, бульвар Дружби Народів, буд. 24/2.

Ми ще раз хочемо нагадати, що редакція "Наш Київ" залишається з киянами. І ми допомагаємо не лише на інформаційному фронті, але й на гуманітарному.

Тож тримаймося! Україна переможе! Слава Україні!