Східні пакощі: в Києві знайшли підпільний цех з виробництва рахат-лукума (фото, відео)

В Києві викрили громадян Таджикистану, які організували на території столиці незаконне виробництво та продаж східних ласощів. Про це повідомляє прес-служба столичної прокуратури.

Солодощі виробляли в антисанітарних умовах в промисловому ангарі з автомобільною гумою та побутовою хімією. Без жодних дозвільних документів на початок робіт та документів, які посвідчують якість та безпеку продукції, нелегальні працівники виготовляли рахат-лукум, цукерки тощо.

Цю сумнівну продукцію та інші контрабандні товари — горіхи, оливкову олію, різноманітні приправи, чай, каву тощо — "підприємці" продавали на ринках, в магазинах та через інтернет за готівку. Знову ж таки без жодних документів. За попередніми даними, вони ухилилися від сплати податків на загальну суму більш ніж 4,5 млн гривень.

Наразі тривають слідчі дії. Працівники прокуратури та державної санітарно-епідеміологічної служби проводять відбір продукції та перевіряють можливі поставки підробних солодощів в мережі супермаркетів, дитячі заклади тощо.

Нагадаємо, раніше озброєний чоловік викрав маршрутку та влаштував перегони з поліцією.