Шестеро українців увійшли до списку Forbes "30 Under 30"

У 2023 році шестеро українців потрапили до щорічного списку Forbes "30 Under 30" Europe, де відзначають лідерів різних сфер віком до 30 років.

Хто з українців потрапив до списку Forbes у 2023 році: 

  • Номінація "Соціальний вплив" — Вадим Синжерецький, засновник маркетплейсу для приватних викладачів і репетиторів BUKI. З 2014 року проєкт набув популярності й наразі налічує 130 співробітників, а на платформі зареєстровано понад 110 000 викладачів. "Онлайн-платформа BUKI перетворилася на один із найбільших EdTech ринків приватних репетиторів у Європі", — зазначили у Forbes.

Вадим Синжерецький

  • Номінація "Медіа та маркетинг" — розробники мобільного застосунку Zeely: Дмитро Самойлюк, Ярослав Самойлюк та Аліна Бондаренко. Вони розробили мобільний застосунок-конструктор на базі штучного інтелекту, де підприємці можуть продавати свою продукцію онлайн. Українські засновники залучили 1,3 мільйона доларів і мають понад 8000 користувачів із США, Бразилії та Мексики.

розробники мобільного застосунку Zeely: Дмитро Самойлюк, Ярослав Самойлюк та Аліна Бондаренко

  • Номінація "Медіа та маркетинг" — Діма Василенко, засновник PR-агенції Good Advice. Його компанія займається фінансовими та банківськими справами з клієнтами у Великій Британії та США. 

Діма Василенко

  • Номінація "Інтернет-торгівля" — Нік Тузенко, співзасновник компанії Accel Club в Амстердамі, яка займається придбанням, оптимізацією та масштабуванням брендів Amazon.

Нік ТузенкоНагадаємо, що торік до цього списку увійшло вісім українців.

Раніше ми писали, що організаторка Маршу жінок у Києві потрапила у рейтинг TIME.

Український Headway увійшов до списку найкращих компаній цифрового навчання