Сергій Гусовський розповів про подробиці нападу на нього (відео)

Голова депутатської групи «Київська команда» Сергій Гусовський розповів про подробиці нападу на нього, який скоїли невідомі молодики сьогодні вранці.

За його словами, через вранішні події не були розглянуті деякі дуже важливі для Києва питання.

Серед цих питань, зокрема, було питання захисту екопарку на Осокорках від забудови, а також проект рішення про розірвання інвестиційного договору із забудовником ТРЦ на Поштовій площі.

«Месседж отримали всі кияни. Що сьогодні є безкарність, сьогодні в Києві присутні зацікавлені в тому, щоб в місті була руйнація і хаос. Те, що сталося, свідчить про зацікавленість тих, хто вважає, що в Києві може панувати безлад», — підкреслив Гусовський.

Він розповів, що поліція затримала 19 учасників конфлікту, проте серед них немає організатора нападу. А затримані молодики — це лише виконавці. Водночас депутат не став ділитися своїми підозрами, хто може за цим стояти. Проте натякнув на те, що напад міг бути пов’язаний з питанням Осокорків або Поштової площі.

На питання про наслідки нападу Гусовський розповів, що йому довелося десь годину відмивати зеленку у лікарні. Також він отримав опік очей через потрапляння у них зеленки, проте зараз вже відчуває себе добре.

«Я почуваю себе дуже добре і маю ще більше натхнення, щоб в Києві все теж було добре. А той опік очей, який стався, він зафіксований, і він жодним чином не завадить моїй депутатській діяльності», — сказав Гусовський.

Як повідомили у прес-службі поліції Києва, за фактом нападу на Сергія Гусовського розпочато два кримінальні провадження: за ч. 2 ст. 296 (Хуліганство) та ч. 2 ст. 342 (Опір працівнику правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

Усіх затриманих, а це 19 осіб, доставили до управління поліції Шевченківського району. Під час затримання нападники чинили опір працівникам поліції. Зараз вони надають пояснення щодо цих подій працівникам поліції.

У коментарі нашому кореспонденту представники «Нацкорпусу» підкреслили, що за нападом стоять не вони, а інші люди, які поки що лишаються невідомими.

Нагадаємо, що вранці 4 жовтня на голову депутатської групи "Київська команда" Сергія Гусовського скоїли напад у приміщенні столичної мерії: його облили зеленкою та вдарили по голові.