Що з водою у Києві: інформація від Київводоканалу
Фото: dw.com

У Києві відновили водопостачання. Вода відповідає усім нормам, проте через її тривалу відсутність спеціалісти рекомендують провести спуск води.

Про це повідомили на сайті КМДА.

Наголошується, що після того, як повернули воду, пити та використовувати її для приготування їжі радять не одразу. "Якщо вода має дивний запах або непрозору структуру, фахівці рекомендують одразу повідомляти диспетчерську "Київводоканалу" про виявлені відхилення.

Поради від "Держпродспоживслужби" щодо  використання питної води централізованого водопостачання після тривалого відключення:

  • Як тільки повернули воду — відкрийте кран та дайте воді стекти;
  • Наберіть порцію води у прозорий стакан, щоб оцінити забарвленість, запах та наявність якихось сторонніх домішок;
  • Якщо ви виявили ознаки забруднення — таку воду вживати не рекомендується. Про проблему необхідно повідомляти за номером 1551 або повідомити "Київводоканал".

"Фахівці також рекомендують використовувати засоби для фільтрування води відповідно до інструкції виробника і частіше проводити огляд фільтрувальних елементів у фільтрах питної води, які слід вчасно замінювати у разі необхідності", — наголошують представники КМДА.

Заради вашої безпеки, рекомендується не вживати сиру воду. Краще використовуйте фільтри для води, кип'ятіть воду або купуйте очищену воду у спеціальних пунктах.

Раніше ми писали, де у Києві знайти воду, якщо відсутнє водопостачання. Мапа бюветів Києва тут.

Водопостачання відновлене в усіх районах Києва — Кличко