Що нового в комплексі «Паркові Озера» 2: команда проєкту запустила серію сюжетів

Житловий комплекс «Паркові Озера» 2 — продовження легендарних «Паркових Озер» від компанії «Інтергал-Буд». Історія проєкту розпочалася понад 10 років тому. За цей час побудували та повністю заселили 15 будинків. Це був перший масштабний проєкт компанії у місті Києві.

Великому попиту на квартири саме в цьому комплексі сприяли піша доступність до метро «Дарниця» та хвилинна близькість до парку «Перемога» — найбільшої відпочинкової зони Дніпровського району столиці.

Восени 2020 року стартували продажі нової черги «Паркових Озер», яка отримала символічну назву «Паркові Озера» 2 та сучасну архітектурну концепцію у стилі Bio-Tech. Зведення будинків стартувало незабаром, тож станом на сьогодні вже можемо побачити, як щодня зростають секції комплексу.

Аби потенційні та чинні клієнти могли ближче познайомитися з комплексом та його командою, ми започаткували серію сюжетів. В цих коротких та інформативних відео розказуємо про особливості проєкту, його переваги й новини. А також знайомимо з командою професіоналів, які працюють над тим, аби втілити в життя мрію майбутніх мешканців комплексу про нове сучасне житло.  

 

Слідкуйте за виходом нових сюжетів та читайте новини комплексу «Паркові Озера» 2 на сторінці проєкту у соцмережах Facebook та Instagram. 

 

Тетяна Чередник
керівник відділу продажів ЖК «Паркові Озера» 2

Нові Паркові — це насамперед новий унікальний архітектурний стиль Bio-Tech, який втілився у стриманих кольорових рішеннях фасадів та вишуканих дизайнерських лобі, природних округлих формах секцій та підвищеній енергоефективності комплексу. Зокрема, скління будинків нової черги буде виконано тонованими вікнами бренду SunGuard, які у будь-яку пору року зберігатимуть комфортну температуру помешкання.
«Паркові Озера» 2 зводяться на стилобаті, в якому розміститься просторий підземний паркінг для мешканців. На перших поверхах будинків розмістяться комерційні приміщення. Внутрішній двір буде піднято на рівень 2-го поверху, завдяки чому ми реалізуємо концепцію «двір без машин.

Також нещодавно автори проєкту «Паркові Озера» 2 показали, як виглядатимуть лобі будинків комплексу. Оздоблюючи місця загального користування, дизайнери надихалися флористичними формами секцій комплексу. Вхідна група розроблена з використанням високоякісних матеріалів світлих та пастельних кольорів. Особливої ваги дизайнери надали контурному освітленню, який сьогодні серед трендів дизайну.