СБУ запустила чат-боти для пошуку зрадників і мародерів
Фото: freepik.com

Служба безпеки України запустила два нових чат-боти у Telegram для повідомлень про зрадників і мародерів. Про це повідомляє пресслужба СБУ.

З допомогою цих чат-ботів кожен українець зможе допомогти нашими спецслужбам швидко викрити злочинців. Всі повідомлення будуть опрацьовувати правоохоронці, щоб притягнути колаборантів, мародерів і ворожих агентів до відповідальності.

  • На чат-бот @Traitor_Search_bot можна надсилати інформацію про зрадників і колаборантів, які співпрацюють з окупантами. А також — про інтернет-агентів, які повідомляють ворогу важливу інформацію чи поширюють у соцмережах контент на підтримку загарбників;
  • На чат-бот @stop_marauder_ua_bot можна відправляти інформацію про мародерів, які розкрадають чуже майно під час війни. Ці дані будуть перевіряти, а після перевірки — викладати на сайті stopmarauder.com.ua.

Також продовжує працювати офіційний чат-бот @stop_russian_war_bot, де можна повідомляти про переміщення та позиції техніки ворога. Завдяки цьому чат-боту українські військові завдали значних втрат російським окупантам.

Подивитись розклад та купити квиток на міську електричку можна у чат-боті